Informacje
Sezony
Zawodnicy
Trenerzy
Rekordy
Przeciwnicy
Inne
Autor / Kontakt

Odsyłacze
This website is (c) 2004- by Kamil Nieścioruk


Dane dotyczące meczów Motoru gromadzę od początku mojego regularnego pojawiania się na stadionie przy Al. Zygmuntowskich, czyli od sezonu 1997-1998. Początkowo zapisywałem wyniki meczów, strzelców i składy. Na koniec sezonu przyszło podsumowanie w postaci liczby występów, najlepszych strzelców itd. Z czasem zebrało się tego kilka sezonów, mogłem określić rekordy i serie. Jednocześnie zbierałem też dane z poprzednich sezonów - mam wyniki i składy np. z lat 60. (nie umieszczam ich na stronie, gdyż chcę, aby zachowana była ciągłość wstecz), stare zdjęcia, informacje o transferach.
Wszystko to przechowywane było w plikach tekstowych. Nie jest to najefektowniejsza forma prezentacji, ponadto trudno tak przygotowane dane udostępniać. Zdecydowałem się w końcu poświęcić trochę czasu i stworzyć stronę, którą właśnie przeglądasz.
Pierwsza wersja pojawiła się pod koniec kwietnia 2004 roku. Kolejne aktualizacje następowały sukcesywnie, nie jestem jednak w stanie podać wszystkich dat. Mogę to zrobić jedynie dla okresu od końca roku 2005. Lista zmian znajduje się poniżej (od najnowszych do najstarszych) i nie uwzględnia drobnych aktualizacji, korekt itp. (uwaga: dodanie statystyk sezonu oznacza jednocześnie aktualizację wszystkich rekordów, liczby występów, strzelonych bramek oraz metryczek zawodników).