Informacje
Sezony
Zawodnicy
Trenerzy
Rekordy
Przeciwnicy
Inne
Autor / Kontakt

Odsyłacze
This website is (c) 2004- by Kamil Nieścioruk


Kalendarium zawiera wykaz wydarzeń związanych z Motorem. Przy dacie podane jest wydarzenie wraz z rokiem, w którym miało miejsce.
Kolor oznacza typ wydarzenia zgodnie z objaśnieniami poniżej.
Mecz drużyny męskiej
Mecz drużyny kobiecej
Narodziny zawodnika/zawodniczki
Śmierć zawodnika/zawodniczki
Debiut zawodnika/zawodniczki
Inne wydarzenie
Kliknięcie na drużynę wyświetla statystyki spotkań z tym przeciwnikiem (dotyczy to tylko meczów ligowych).
W nawiasach podany jest wynik meczu, miejsce spotkania (D - dom, W - wyjazd, N - teren neutralny) oraz typ rozgrywek (cyfra rzymska - numer ligi, PP - Puchar Polski, bX - baraże o prawo gry w lidze (gdzie "x" to numer ligi), ew. nazwa innych rozgrywek).
W przypadku rozgrywek kobiecych numer ligi oznacza kolejność w hierarchii lig, a nie nazwę ligi (np. dla sezonu 2005-2006 I to Ekstraklasa, a II - Pierwsza Liga).
Kliknięcie na przed wynikiem meczu wyświetla dane rozgrywek, z których ten wynik pochodzi.
Niektóre z dat nie są pewne. W takiej sytuacji po wydarzeniu pojawia się stosowna adnotacja kursywą, a wydarzenie zapisane jest podwójnie (pod dwoma datami).
Kliknięcie na zawodnika wyświetla jego dane.
Data debiutu dotyczy debiutu w barwach Motoru w meczu ligowym. Niektórzy zawodnicy wcześniej zadebiutowali w meczu innych rozgrywe. Takie debiuty są również uwzględnione, a oznaczono je umieszczając po nazwisku zawodnika nazwę rozgrywek w nawiasie (np. "(PP)"). Podawane są także pucharowe debiuty zawodników, którzy nigdy nie zagrali w pierwszej drużynie Motoru w meczu ligowym.


Miesiąc
Styczeń Luty Marzec Kwiecień
Maj Czerwiec Lipiec Sierpień
Wrzesień Październik Listopad Grudzień


STYCZEŃ
1 1973 Piotr Adamczyk
3 1969 Mieczysław Pisz
4 1990 Piotr Stalęga
5 1958 Dariusz Bartoszewski
8 1963 Modest Boguszewski
1993 Natalia Trumińska
10 1952 Ryszard Chaberek
1983 Tomasz Czępiński
12 1987 Hubert Drej
1989 Radosław Kursa
14 1958 Marek Leszczyński
15 1985 Joăo Carlos
16 1989 Rafał Król
17 1992 Mateusz Oszust
19 1984 Łukasz Golisz
21 1984 Sebastian Szałachowski
1989 Dorota Kowalczyk
Agnieszka Olech
1990 Agnieszka Gernand
22 1987 Damian Iracki
1986 Adrian Prażmo
24 1975 Tomasz Brzozowski
1985 Łukasz Wywrocki
25 1968 Dariusz Banaszuk
27 1987 Grzegorz Krystosiak
28 1959 Krzysztof Wójtowicz
1964 Wołodymyr Mozoluk
1966 Jacek Oleszczuk
1970 Wacław Szczęch
29 1963 Maciej Szeląg
1965 Janusz Dec
1992 Ewelina Lubańska
2016 Mirosław Sajewicz


(do góry)

LUTY Daniel Koczon
1 1964 Mirosław Banaszek
1971 Roman Garwoła
1982
2 1989 Łukasz Sobiech
4 1983 Łukasz Rzeźnik
6 1971 Artur Sejud
1985 Bartosz Ukalski
9 1962 Borys Bełoszapka
10 2007 Ryszard Chaberek (niepewna data, być może 11.02)
11 1962 Krzysztof Witkowski
1982 Krystian Zawadzki
2007 Ryszard Chaberek (niepewna data, być może 10.02)
13 1994 Joanna Szabłowska
16 1982 Robert Czępiński
17 2007 Lechia Gdańsk ( 1:1, N, Puchar Przeydenta Kołobrzegu)
Kotwica Kołobrzeg ( 1:0, W, Puchar Przeydenta Kołobrzegu)
18 1989 Robert Kazubski
19 1969 Marcin Oryszko
20 1968 Grzegorz Komor
21 1974 Mariusz Romańczuk
1978 Emil Krzyśków
1988 Katarzyna Rycak
22 1965 Zbigniew Grzesiak
1974 Jacek Dąbrowski
1982 Dawid Ptaszyński
23 1966 Janusz Zych
1984 Marcin Połeć
27 1955 Henryk Świętek
1973 Tomasz Kamiński
28 1965 Roman Żuchnik
1997 Klaudia Urban


(do góry)

MARZEC
2 1968 Mirosław Zagrodniczek
1986 Zagłębie Sosnowiec ( 1:1, W, I)
3 1959 Marek Sadowski
1985 Przemysław Żmuda
4 1962 Kazimierz Gładysiewicz
1990 Widzew Łódź ( 0:0, W, I)
Tadeusz Grula
Siergiej Omielusik
5 1995 Avia Świdnik ( 3:0, D, II)
6 1977 Michał Wieleba
Paweł Zajączkowski
1980 Tomasz Stopa
7 1982 Widzew Łódź ( 1:3, D, I)
Zbigniew Krzywicki
1993 Hetman Zamość ( 1:1, D, II)
2010 Sandecja Nowy Sącz ( 1:4, D, II)
Paweł Adamiec
Marek Fundakowski
Dominik Płaza
8 1986 Lech Poznań ( 1:1, D, I)
1987 Olimpia Poznań ( 1:1, D, I)
Marek Jacyniuk
2008 Wisła Płock ( 1:3, W, II)
Piotr Kamiński (II)
Paweł Kowalczyk
9 1985 Legia Warszawa ( 1:2, W, I)
Adrian Szczepański
10 1984 Jakub Ławecki
1990 GKS Katowice ( 2:2, D, I)
1991 ŁKS Łódź ( 2:0, D, I)
Siergiej Michajłow
11 1981 Widzew Łódź ( 2:2, D, I)
Marek Komosa
1984 Śląsk Wrocław ( 0:2, W, I)
2001 Stal Poniatowa ( 0:1, W, PP)
Piotr Prędota (PP)
12 1985 Kamil Styżej
1986 Górnik Wałbrzych ( 2:3, D, I)
1989 Górnik Łęczna ( 2:0, D, II)
1995 Hetman Zamość ( 1:1, W, II)
2000 Stal Kraśnik ( 0:2, W, IV)
Rafał Banaszkiewicz
Radosław Szynkaruk
13 1988 Stal Rzeszów ( 0:1, D, II)
Sławomir Wójtowicz
1993 Resovia Rzeszów ( 1:0, W, II)
1994 Wisłoka Dębica ( 2:0, W, II)
Andrzej Głowacki
Jacek Sobczak
2010 Dolcan Ząbki ( 1:0, W, II)
Dawid Dłoniak
14 1981 Zagłębie Sosnowiec ( 2:1, W, I)
1982 Lech Poznań ( 0:1, W, I)
1987 Widzew Łódź ( 1:3, W, I)
1992 Zawisza Bydgoszcz ( 0:0, D, I)
1999 Czarni-Orlęta Dęblin ( 0:2, W, IV)
Łukasz Ryszko
15 1980 Sebastian Styła
1986 Śląsk Wrocław ( 1:1, W, I)
1998 Lublinianka Ful Leasing Lublin ( 3:3, D, III)
16 1991 Igloopol Dębica ( 0:0, W, I)
1997 Tłoki Gorzyce ( 0:1, D, III)
2008 GKS Jastrzębie ( 4:0, D, II)
Rafał Król
17 1978 Wojciech Madura
1985 Konrad Nowak
18 1984 Szombierki Bytom ( 0:0, D, I)
Tomasz Jasina
1990 Ruch Chorzów ( 0:0, D, I)
1995 Hutnik Warszawa ( 1:0, D, II)
19 1988 Broń Radom ( 1:1, W, II)
1989 Karpaty Krosno ( 1:0, W, II)
1991 Katarzyna Kiedrzynek
2000 GLKS Rokitno ( 3:1, W, IV)
20 1961 Stefan Krawczyk
1982 Górnik Zabrze ( 0:4, W, I)
1983 Avia Świdnik ( 3:0, D, II)
Mirosław Car
Marek Szaniawski
1986 Rodolfo
1994 Resovia Rzeszów ( 3:1, D, II)
Wacław Szczęch
2004 Resovia Rzeszów ( 0:2, W, III)
Robert Chmura
Daniel Koczon
Marcin Kubiak
Konrad Nowak
Robert Różański
Paweł Zajączkowski
2010 MKS Kluczbork ( 1:0, D, II)
Alan Santana
21 1981 Lech Poznań ( 2:1, D, I)
1993 Karpaty Krosno ( 1:1, D, II)
1999 Huragan Międzyrzec Podlaski ( 7:1, D, IV)
Mariusz Barzycki
2009 Podbeskidzie Bielsko-Biała ( 0:0, W, II)
Iwan Dykyj
Marek Piotrowicz
22 1974 Piotr Wójcik
1982 Paweł Małyszek
1986 ŁKS Łódź ( 1:0, D, I)
1997 Pogoń Siedlce ( 0:1, W, III)
2000 Stal Poniatowa ( 4:2, W, PP)
2003 Polonia Przemyśl ( 3:0, D, III)
Armand Palica
Artur Sejud
2008 Polonia Warszawa ( 0:2, W, II)
Maciej Kiciński
23 1985 Śląsk Wrocław ( 2:3, W, I)
Ryszard Milewski
24 1973 Jacek Bąk
Krzysztof Kufrejski
1982 Szombierki Bytom ( 1:1, D, I)
Bogdan Kwapisz
1984 Widzew Łódź ( 0:0, W, I)
Zbigniew Slipiko
Roman Żuchnik
1990 Legia Warszawa ( 0:2, W, I)
1991 Lech Poznań ( 0:0, D, I)
1996 Avia Świdnik ( 0:3, W, II)
Arkadiusz Myszkowski
2002 Legion Tomaszowice ( 1:0, D, IV)
2007 Korona II Kielce ( 3:2, D, III)
Piotr Karwan
25 1989 Stomil Olsztyn ( 2:1, D, II)
2001 Legion Tomaszowice ( 2:0, D, IV)
Piotr Prędota
26 1995 Pomezania Malbork ( 4:0, D, II)
2000 AZS Podlasie Biała Podlaska ( 0:1, D, IV)
Rafał Kozłowski
Paweł Styrnik
2005 Lewart Lubartów ( 1:0, D, III)
Łukasz Kamiński
Grzegorz Szymanek
2010 Widzew Łódź ( 1:1, W, II)
Joăo Carlos
27 1983 Lublinianka Lublin ( 1:0, W, II)
1988 Błękitni Kielce ( 4:1, D, II)
1993 Chemik Bydgoszcz ( 0:2, W, II)
1994 Petrochemia Płock ( 1:1, W, II)
1997 Łada Ambra Biłgoraj ( 3:2, D, III)
Donatas Matusevicius
Saulius Kijanskas
2004 Górnik Wieliczka ( 2:0, D, III)
28 1981 Marek Piotrowicz
1992 Ruch Chorzów ( 0:5, W, I)
1998 MG MZKS Kozienice ( 1:1, D, III)
Roman Garwoła
1999 MG MZKS Kozienice ( 1:4, W, IV)
2009 GKS Jastrzębie ( 1:1, D, II)
Witalij Melnyczuk
Bartłomiej Niedziela
29 1981 Odra Opole ( 2:3, W, I)
1982 Stal Mielec ( 0:0, W, I)
1986 GKS Katowice ( 4:4, W, I)
1987 Stal Mielec ( 0:1, W, I)
1988 Kamil Oziemczuk
2003 Stal Rzeszów ( 0:0, W, III)
2008 Odra Opole ( 1:1, D, II)
30 1977 Bartosz Rachowski
1991 GKS Katowice ( 0:1, W, I)
1996 Hetman Zamość ( 1:5, D, II)
Andrzej Gutek
2002 Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski ( 1:1, W, IV)
31 1982 Pogoń Szczecin ( 2:2, D, I)
1985 Górnik Wałbrzych ( 1:1, D, I)
1990 Zagłębie Lubin ( 1:0, D, I)
Jacek Bąk
2001 Orlęta Łuków ( 0:0, W, IV)
2007 Wisłoka Dębica ( 2:0, D, III)
Radosław Feliński


(do góry)

KWIECIEŃ
1 1981 Arka Gdynia ( 2:0, D, I)
1987 Śląsk Wrocław ( 0:3, D, I)
1989 Górnik Knurów ( 2:1, W, II)
1998 Błękitni Kielce ( 0:0, W, III)
2 1961 Władysław Kuraś
1983 Korona Kielce ( 0:0, D, II)
1986 Bałtyk Gdynia ( 0:0, D, I)
1988 Hutnik Kraków ( 0:4, W, II)
1994 GKS Bełchatów ( 0:1, D, II)
1995 Karpaty Krosno ( 3:0, W, II)
2000 Szydłowianka Szydłowiec ( 2:4, W, IV)
2005 Stal Stalowa Wola ( 0:0, W, III)
3 1972 Robert Różański
1979 Rafał Kozłowski
1982 Wisła Kraków ( 1:5, W, I)
1993 Petrochemia Płock ( 1:2, D, II)
1999 Kosovia Kosów Lacki ( 6:0, W, IV)
2002 Avia Świdnik ( 0:2, W, PP)
Karol Wójtowicz (PP)
2004 Stal Stalowa Wola ( 2:0, W, III)
Bartosz Rachowski
2010 Pogoń Szczecin ( 3:2, D, II)
4 1978 Przemysław Mierzwa
1990 Olimpia Poznań ( 0:1, W, I)
1992 Stal Stalowa Wola ( 0:1, D, I)
2009 Tur Turek ( 0:0, W, II)
5 1978 Rafał Lembowicz
1981 ŁKS Łódź ( 1:1, W, I)
1982 Janusz Iwanicki
1987 Ruch Chorzów ( 1:0, D, I)
1998 Łada Biłgoraj ( 0:0, W, III)
2003 Górnik Wieliczka ( 0:0, D, III)
2008 ŁKS Łomża ( 1:0, W, II)
2009 Hetman Zamość ( 1:5, D, III)
Agnieszka Antoniak
Alicja Zabielska
6 1985 Bałtyk Gdynia ( 0:2, W, I)
1986 Stal Mielec ( 1:2, W, I)
1987 Alan Santana
1991 Legia Warszawa ( 0:2, D, I)
1996 Stal Stalowa Wola ( 2:4, W, II)
1997 Hetman Włoszczowa ( 0:2, W, III)
Jarosław Samolej
2008 Tytan Wisznice ( 0:3, D, II)
Ewelina Wojciechowska
7 1967 Siergiej Omielusik
1982 Śląsk Wrocław ( 0:0, D, I)
1990 Zagłębie Sosnowiec ( 1:0, D, I)
2002 BKS Auto Stoma Lublin ( 1:0, D, IV)
2007 Okocimski Brzesko ( 0:1, W, III)
8 1984 Bałtyk Gdynia ( 1:1, D, I)
1987 Pogoń Szczecin ( 0:4, W, I)
Artur Graniczka
1988 Marek Fundakowski
1989 Resovia Rzeszów ( 2:2, D, II)
1995 Błękitni Kielce ( 1:1, D, II)
2001 Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski ( 4:1, D, IV)
2001 Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski ( 4:1, D, IV)
2006 Stal Sanok ( 0:0, W, III)
Karol Drej
Daniel Grębowski
Bernard Ocholeche
9 1988 Włókniarz Pabianice ( 1:0, D, II)
1994 Szombierki Bytom ( 0:2, W, II)
2005 Stal Rzeszów ( 3:1, D, III)
Kinga Krasnystaw ( 1:3, W, II)
Alicja Łukanowska
Róża Sokołowska
Agnieszka Waluda
10 1958 Waldemar Fiuta
1982 Legia Warszawa ( 2:5, W, I)
1983 Radomiak Radom ( 0:2, W, II)
1985 Górnik Zabrze ( 0:0, D, I)
1993 GKS Bełchatów ( 0:0, D, II)
2004 HEKO Czermno ( 0:0, D, III)
11 1981 Stal Mielec ( 2:3, D, I)
1987 Piotr Styżej
1992 Widzew Łódź ( 0:3, W, I)
1998 Orlęta Łuków ( 0:2, D, III)
Wojciech Madura
1999 Lewart Lubartów ( 2:2, D, IV)
2001 Tomasovia Tomaszów Lubelski ( 1:3, W, IV)
2009 GKS Katowice ( 0:0, D, II)
Alexandru Carabulea
12 1981 Paweł Maziarz
1985 Jarosław Pacholarz
1986 Zagłębie Lubin ( 0:0, D, I)
1997 Błękitni Kielce ( 2:0, D, III)
2003 Unia Tarnów ( 2:0, W, III)
2006 Kolejarz Stróże ( 2:3, W, III)
2008 Lechia Gdańsk ( 0:2, W, II)
Hetman Zamość ( 1:0, D, II)
13 1971 Piotr Topczewski
1985 ŁKS Łódź ( 1:1, D, I)
1987 Paweł Rutkowski
1996 Hutnik Warszawa ( 0:2, D, II)
14 1976 Artur Bożyk
1982 Gwardia Warszawa ( 2:1, D, I)
1984 Zagłębie Sosnowiec ( 1:1, W, I)
1990 Zawisza Bydgoszcz ( 1:2, W, I)
2002 Unia Hrubieszów ( 3:0, W, IV)
2004 Proszowianka Proszowice ( 1:0, D, III)
2007 Widok Lublin ( 2:1, D, III)
15 1981 Paweł Tomczyk
1989 Hutnik Kraków ( 0:0, W, II)
1995 FC Piaseczno ( 2:0, W, II)
1998 Hortex Ryki ( 1:3, W, PP)
2000 Wisła PBP Puławy ( 4:3, W, IV)
2006 Pogoń Leżajsk ( 4:0, D, III)
Dariusz Turkowski
16 1983 Górnik Knurów ( 2:0, D, II)
1986 Ruch Chorzów ( 1:0, W, I)
1988 Igloopol Dębica ( 3:0, D, II)
1994 Bug Wyszków ( 2:0, D, II)
2003 Sandecja Nowy Sącz ( 1:0, W, III)
2005 Wisła II Kraków ( 1:0, W, III)
KP Michałowo ( 0:5, W, II)
18 1981 Górnik Zabrze ( 0:1, W, I)
Robert Grzanka
1982 Bałtyk Gdynia ( 0:3, W, I)
1987 Lechia Gdańsk ( 0:4, W, I)
Krzysztof Stalewski
1992 Wisła Kraków ( 3:0, D, I)
1993 Stal Stalowa Wola ( 0:0, W, II)
2004 Wisła II Kraków ( 1:2, W, III)
2007 Hetman Zamość ( 0:0, D, III)
2009 Znicz Pruszków ( 0:0, W, II)
19 1997 Orlęta Dęblin ( 0:0, D, III)
2000 Podlasie Sokołów Podlaski ( 4:0, D, IV)
2003 Siarka Tarnobrzeg ( 1:2, W, III)
2006 Górnik Wieliczka ( 1:1, D, III)
2008 Warta Poznań ( 1:0, D, II)
Dystans Chełm ( 11:0, W, II)
2009 Sokół Kolbuszowa Dolna ( 1:2, W, III)
20 1957 Wojciech Rabenda
1985 Zagłębie Sosnowiec ( 0:3, W, I)
1986 Pogoń Szczecin ( 4:2, D, I)
1991 Górnik Zabrze ( 2:2, W, I)
1998 Nida Dolina Nidy Pińczów ( 0:4, W, III)
2002 Granica Lubycza Królewska ( 3:0, D, IV)
2005 Kmita Zabierzów ( 2:0, D, III)
21 1978 Piotr Kucharski
1993 Korona Kielce ( 1:0, D, II)
1996 Lublinianka Lublin ( 0:0, W, II)
2007 Hutnik Kraków ( 3:1, W, III)
2010 Hetman Zamość ( 3:1, D, III)
Dorota Choma
22 1987 Lech Poznań ( 2:0, D, I)
1989 Lechia Gdańsk ( 2:0, D, II)
1990 ŁKS Łódź ( 1:1, D, I)
2001 Avia Świdnik ( 3:1, D, IV)
Dawid Ptaszyński
2006 XL Dystans Chełm ( 5:0, D, III)
Justyna Goleń
Marta Grabczuk
Małgorzata Zięba
2007 Hetman Zamość ( 1:3, W, III)
Natalia Dejneka
Urszula Kisiel
Marlena Ślązak
Paulina Trociuk
Żaklina Wasylik
Justyna Wlaź
2009 Wisła Płock ( 2:1, D, II)
2010 Jakub Ławecki
2013 Dariusz Bartoszewski
23 1969 Andrzej Głowacki
1983 Raków Częstochowa ( 0:0, W, II)
1988 Olimpia Elbląg ( 1:1, W, II)
1995 Wisłoka Dębica ( 4:0, D, II)
2003 Lublinianka Lublin ( 0:2, W, PP)
2005 Pogoń Staszów ( 4:1, D, III)
Tomasz Lenart
2006 Avia Świdnik ( 0:1, W, III)
24 1956 Mirosław Sajewicz
1982 Arka Gdynia ( 0:1, D, I)
1987 Jakub Studziński
1994 Radomiak Radom ( 2:2, W, II)
1996 Jeziorak Iława ( 1:2, D, II)
2004 Sandecja Nowy Sącz ( 1:1, D, III)
2005 AZS PWSZ Biała Podlaska ( 0:3 w.o., W, II)
2007 Stal Kraśnik ( 0:2, W, PP)
Bartłomiej Stępniak (PP)
Łukasz Sobiech (PP)
2010 Wisła Płock ( 3:4, D, II)
25 1984 Legia Warszawa ( 0:1, W, I)
1992 Zagłębie Lubin ( 0:2, W, I)
1999 LZS Sobolew ( 5:0, D, IV)
2007 Kinga Krasnystaw ( 2:2, D, III)
2009 Odra Opole ( 0:1, W, II)
Kamil Hempel
2010 Nadzieje Garbowa Garbów ( 5:0, D, III)
26 1980 Daniel Grębowski
1983 Michał Maciejewski
1991 Sebastian Ciołek
1997 AZS Podlasie Rolimpex Biała Podlaska ( 1:2, W, III)
2000 Garbarnia Kurów ( 3:0, D, IV)
2008 Podbeskidzie Bielsko-Biała ( 0:3, W, II)
Kamil Król
27 1963 Paweł Tylki
1986 Legia Warszawa ( 1:1, W, I)
1994 Hetman Zamość ( 0:0, D, II)
1996 Wisła Kraków ( 0:1, W, II)
2003 LZS Niedźwiedź ( 2:0, W, III)
28 1982 Zagłębie Sosnowiec ( 0:0, W, I)
Mirosław Morawski
1987 Erwin Sobiech
1990 Śląsk Wrocław ( 3:1, W, I)
2001 Korona Łaszczów ( 2:3, W, IV)
2002 Górnik II Łęczna ( 2:0, W, IV)
2006 Tłoki Gorzyce ( 7:0, D, III)
Piotr Styżej
2007 Stal Sanok ( 4:1, D, III)
2007 Dystans Niedźwiada ( 1:2, D, III)
2010 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ( 0:1, W, II)
29 1984 Lech Poznań ( 1:2, D, I)
1989 Stal Stalowa Wola ( 0:2, W, II)
1992 Lech Poznań ( 1:1, D, I)
1995 Okocimski Brzesko ( 0:1, W, II) (niepewna data, być może 30.04)
1998 Tłoki Gorzyce ( 1:2, D, III)
2009 Stal Stalowa Wola ( 1:1, D, II)
30 1983 BKS Stal Bielsko-Biała ( 3:0, D, II)
1985 Żaklina Wasylik
1988 Resovia Rzeszów ( 1:1, D, II)
1994 Stomil Olsztyn ( 0:3, W, II)
1995 Okocimski Brzesko ( 0:1, W, II) (niepewna data, być może 29.04)
2000 Orlęta Łuków ( 0:5, W, IV)
2003 Nida Pińczów ( 3:0, D, III)
2005 Górnik Wieliczka ( 0:0, W, III)
Hetman Zamość ( 0:3, D, II)
Katarzyna Rapa
2006 Sokół Kolbuszowa Dolna ( 0:3, W, III)
Katarzyna Bisek
Marzena Hryniewiecka
2008 Pelikan Łowicz ( 3:0, D, II)


(do góry)

MAJ
1 1982 Ruch Chorzów ( 1:2, D, I)
1990 Jagiellonia Białystok ( 1:1, D, I)
1993 Polonia Warszawa ( 0:0, W, II)
1997 Granat Skarżysko-Kamienna ( 2:1, D, III)
2002 AZS Podlasie Biała Podlaska ( 7:0, D, IV)
2010 Górnik Zabrze ( 0:3, D, II)
Divo
2 1949 Zygmunt Kalinowski
1979 Armand Palica
1987 ŁKS Łódź ( 2:5, W, I)
1998 Orlęta Dęblin ( 4:1, W, III)
1999 Radomiak Radom ( 0:2, W, IV)
2004 Stal Rzeszów ( 1:1, D, III)
2007 Stal Rzeszów ( 2:1, W, III)
3 1986 Debreceni Vasutas (Debreczyn) ( 0:1, D, Interliga)
Zbigniew Kondziak (Interliga)
1992 Górnik Zabrze ( 0:0, W, I)
2000 Radomiak Radom ( 4:0, D, IV)
2001 Unia Hrubieszów ( 2:0, D, IV)
2003 Hutnik Kraków ( 0:2, W, III)
2005 Sandecja Nowy Sącz ( 5:0, D, III)
Adrian Prażmo
2006 Hutnik Kraków ( 4:1, W, III)
Tomasz Suski
2009 Warta Poznań ( 1:1, D, II)
4 1985 Pogoń Szczecin ( 2:0, D, I)
1996 Petrochemia Płock ( 0:2, D, II)
Marcin Syroka
1997 MG MZKS Kozienice ( 0:5, W, III)
2006 Hetman Zamość ( 1:0, D, III)
2008 Kmita Zabierzów ( 0:1, W, II)
Widok Lublin ( 1:4, W, II)
5 1954 Waldemar Wiater
1984 Cracovia Kraków ( 0:0, W, I)
1991 Śląsk Wrocław ( 2:1, D, I)
1999 Górnik II Łęczna ( 2:1, D, IV)
Paweł Tomczyk
2002 Tomasovia Tomaszów Lubelski ( 0:1, W, IV)
2007 Wierna Małogoszcz ( 3:1, D, III)
2009 Widok Lublin ( 0:3, W, III)
6 1974 Przemysław Makowski
1980 Łukasz Ryszko
1981 Śląsk Wrocław ( 1:1, D, I)
1986 Spartacus Békéscsaba ( 2:1, D, Interliga)
Dariusz Banaszuk (Interliga)
Grzegorz Komor (Interliga)
Andrzej Marzec (Interliga)
1989 Avia Świdnik ( 1:0, D, II)
2001 Victoria Łukowa Chmielek ( 0:3 w.o., W, IV)
7 1985 Bartłomiej Niedziela
1988 Avia Świdnik ( 0:0, W, II)
1994 Stal Rzeszów ( 1:0, W, II)
1995 Jagiellonia Białystok ( 1:0, D, II)
2000 Lewart Pegwan Inwod Lubartów ( 2:0, W, IV)
2006 Kmita Zabierzów ( 3:1, D, III)
Damian Iracki
8 1983 Hutnik Kraków ( 3:2, W, II)
1993 Avia Świdnik ( 0:0, D, II)
2004 Siarka Tarnobrzeg ( 3:1, W, III)
2005 Pogoń Leżajsk ( 2:1, W, III)
Tytan Wisznice ( 1:3, W, II)
2010 GKS Katowice ( 0:2, W, II)
9 1982 Grzegorz Gajosiński
ŁKS Łódź ( 2:4, W, I)
1984 Górnik Wałbrzych ( 1:1, D, I)
1985 Lech Poznań ( 0:3, W, I)
1987 GKS Katowice ( 0:0, D, I)
1992 Pegrotour Dębica ( 1:1, D, I)
1998 Hetman Włoszczowa ( 0:0, D, III)
1999 Promnik Łaskarzew ( 1:2, W, IV)
2009 Kmita Zabierzów ( 3:0 w.o., W, II) (mecz nierozegrany, data nieustalona, miał odbyć się w ramach kolejki granej 9 i 10 maja)
2010 Wilki Wilków ( 2:0, D, III)
10 1977 Marcin Kubiak
1981 Szombierki Bytom ( 1:2, W, I)
1986 Trakija Płowdiw ( 1:1, W, Interliga)
1997 Bucovia Bukowa ( 0:0, D, III)
2003 Lewart Lubartów ( 1:0, D, III)
2006 Orion Niedrzwica ( 7:2, W, PP)
Damian Falisiewicz (PP)
Erwin Sobiech (PP)
Kamil Styżej (PP)
Kinga Krasnystaw ( 3:1, W, III)
11 1986 Piotr Kamiński (II)
1991 Zagłębie Lubin ( 1:2, D, I)
1996 RKS Fameg Radomsko ( 0:4, W, II)
2005 Górnik II Łęczna ( 0:1, W, PP)
2008 Znicz Pruszków ( 0:3, W, II)
12 1984 Górnik Zabrze ( 1:1, W, I)
1988 Kamil Hempel
1990 Wisła Kraków ( 1:1, W, I)
1993 Agnieszka Antoniak
Stal Rzeszów ( 1:4, W, II)
2002 Czarni Dęblin ( 2:0, D, IV)
2010 Znicz Pruszków ( 1:1, D, II)
Sokół Kolbuszowa Dolna ( 0:4, D, III)
Joanna Szabłowska
13 1986 Etar Wieliko Tyrnowo ( 0:5, W, Interliga)
1989 GKS Bełchatów ( 0:0, D, II)
1992 GKS Katowice ( 0:2, D, I)
1995 Polonia Warszawa ( 1:1, W, II)
2006 Kinga Krasnystaw ( 6:1, D, III)
2007 AKS Busko-Zdrój ( 7:0, W, III)
2009 Korona Kielce ( 0:3, W, II)
14 1983 Polonia Bytom ( 3:1, D, II)
1988 Górnik Knurów ( 1:1, D, II)
2000 Mazowsze Grójec ( 2:5, D, IV)
Tomasz Kamiński
2003 Skawinka Skawina ( 3:0 w.o., D, III)
2005 Włodawianka Włodawa ( 2:0, D, II)
Pierwsze w historii zwycięstwo drużyny kobiecej
Paulina Karczmarz
Monika Misiarz
2006 AKS Busko-Zdrój ( 1:1, W, III)
2008 GKS Katowice ( 0:2, D, II)
2009 Tytan Wisznice ( 0:8, W, III)
15 1994 Jagiellonia Białystok ( 0:0, D, II)
1996 Pomezania Malbork ( 1:2, D, II)
1999 Stal Kraśnik ( 8:1, D, IV)
2004 Kolporter Korona Kielce ( 0:4, D, III)
2010 Górnik Łęczna ( 0:2, D, II)
Widok Lublin ( 0:6, W, III)
16 1977 Grzegorz Przygoda
1981 Zawisza Bydgoszcz ( 1:0, D, I)
Wojciech Rabenda
1990 Lech Poznań ( 0:2, D, I)
1992 Stal Mielec ( 1:2, W, I)
1998 Granat Skarżysko-Kamienna ( 0:1, W, III)
2001 Czarni-Orlęta Dęblin ( 2:1, W, IV)
2007 Avia Świdnik ( 2:1, D, III)
2009 Zagłębie Lubin ( 1:2, D, II)
Dystans Niedźwiada ( 1:2, D, III)
17 1986 Stal Mielec ( 3:3, D, Interliga)
2003 Kolporter Korona Kielce ( 2:0, D, III)
2006 Wierna Małogoszcz ( 2:1, D, III)
Erwin Sobiech
2008 Śląsk Wrocław ( 0:1, D, II)
18 1991 Wisła Kraków ( 1:1, D, I)
2005 HEKO Czermno ( 0:1, W, III)
Kamil Stachyra
19 1965 Tomasz Jasina
1984 ŁKS Łódź ( 0:0, D, I)
1996 KSZO Ostrowice Świętokrzyski ( 1:2, W, II)
1999 LKS Triticum Terespol ( 5:0, W, IV)
Sebastian Jakubczak
2002 Victoria Łukowa Chmielek ( 7:2, W, IV)
Mistrzostwo IV ligi
Zapewniony awans do III ligi
2004 Pogoń Staszów ( 2:4, W, III)
2007 Dystans Chełm ( 5:4, W, III)
Patrycja Witek
20 1968 Marek Jacyniuk
1969 Artur Brzozowski
1989 Zagłębie Sosnowiec ( 0:1, W, II)
1997 Granica Chełm ( 0:2, W, III)
Rafał Lembowicz
2001 Granica Lubycza Królewska ( 1:0, W, IV)
2006 Hetman Zamość ( 4:1, D, III)
21 1956 Roman Dębiński
1983 Błękitni Kielce ( 1:1, D, II)
1995 Lublinianka Lublin ( 2:0, D, II)
1996 Polonia Warszawa ( 1:3, D, II)
2000 Pogoń Siedlce ( 2:5, D, IV)
2005 Polonia Przemyśl ( 2:0, D, III)
2006 XL Dystans Chełm ( 2:1, W, III)
2008 Stal Stalowa Wola ( 0:1, W, II)
22 1981 Rafał Banaszkiewicz
1982 Łukasz Misztal
1988 GKS Bełchatów ( 0:1, W, II)
1991 Olimpia Poznań ( 1:3, D, I)
1993 Stomil Olsztyn ( 2:0, D, II)
1994 Włókniarz Pabianice ( 1:3, W, II)
1999 Podlasie Sokołów Podlaski ( 1:1, D, IV)
2005 Delfinek Łuków ( 0:2, W, II)
2010 GKP Gorzów Wielkopolski ( 2:2, W, II)
23 1970 Jacek Jedliński
1982 Wojciech Białek
1985 Ruch Chorzów ( 1:0, D, I)
1987 Kamil Stachyra
1987 Polonia Bytom ( 1:1, W, I)
1992 Śląsk Wrocław ( 3:0, D, I)
1998 Alit Ożarów ( 1:4, D, III)
Grzegorz Furman
2004 Hutnik Kraków ( 2:1, D, III)
Przemysław Żmuda
2009 Flota Świnoujście ( 1:1, W, II)
Kinga Krasnystaw ( 0:6, W, III)
24 1976 Andrzej Gutek
1981 Szombierki Bytom ( 1:1 (k. 4:2), D, Puchar NSZZ "Solidarność" FSC) (niepewna data, być może 25.05)
1985 Radosław Feliński
1986 Debreceni Vasutas (Debreczyn) ( 0:2, W, Interliga)
1987 Bernard Ocholeche
1997 Alit Ożarów ( 2:2, D, III)
2000 Ruch Ryki ( 3:1, W, PP)
2006 Sandecja Nowy Sącz ( 1:1, W, III)
2008 Arka Gdynia ( 1:2, D, II)
Kinga Krasnystaw ( 0:7, D, II)
25 1975 Piotr Kamiński (I)
1981 Szombierki Bytom ( 1:1 (k. 4:2), D, Puchar NSZZ "Solidarność" FSC) (niepewna data, być może 24.05)
1991 Ruch Chorzów ( 0:0, W, I)
1995 Szombierki Bytom ( 0:6, W, II)
1996 Unia Tarnów ( 1:1, W, II)
2005 Tłoki Gorzyce ( 1:2, W, III)
2007 Górnik Wieliczka ( 3:1, W, III)
26 1984 Ruch Chorzów ( 1:0, W, I)
1990 Stal Mielec ( 0:3, W, I)
2002 Unia Krzywda ( 3:1, D, IV)
2005 Stal Kraśnik ( 0:2, W, PP)
Igor Podstępski (PP)
Kamil Stachyra (PP)
2010 Stal Stalowa Wola ( 0:2, D, II)
27 1981 Legia Warszawa ( 3:2, W, I)
1986 Spartacus Békéscsaba ( 0:3, W, Interliga)
1989 Stal Rzeszów ( 3:1, D, II)
1998 AZS Podlasie Just Amico Biała Podlaska ( 1:4, W, III)
Roman Ułanowski
2000 Mazovia Mińsk Mazowiecki ( 3:2, W, IV)
2001 Dwernicki Stoczek Łukowski ( 8:1, D, IV)
2007 Delfinek Łuków ( 3:0 w. o., D, III)
28 1983 Broń Radom ( 4:1, W, II)
1988 Wisła Kraków ( 1:1, D, II)
1994 Okocimski Brzesko ( 3:1, D, II)
Dominik Malesa
1997 Korona Kielce ( 0:4, W, III)
2005 Sokół Kolbuszowa Dolna ( 0:19, W, II)
2006 Sokół Kolbuszowa Dolna ( 0:1, D, III)
2008 Dystans Niedźwiada ( 2:4, W, II)
29 1981 Krzysztof Lipecki
1998 Siarka Tarnobrzeg ( 0:3, D, III)
Marcin Dąbrowski
Artur Szyba
2002 Orlęta Łuków ( 5:0, D, IV)
Paweł Kamiński
2005 Hetman Zamość ( 1:1, W, III)
2010 Kinga Krasnystaw ( 1:4, W, III)
30 1961 Mirosław Jaworski
1982 Pavol Pronaj
1987 Legia Warszawa ( 1:1, D, I)
1990 Górnik Zabrze ( 0:2, D, I)
1992 ŁKS Łódź ( 0:2, W, I)
1999 Garbarnia Kurów ( 3:2, W, IV)
2004 Hetman Zamość ( 4:2, W, III)
2007 Górnik Łęczna ( 1:6, D, III)
2009 Dolcan Ząbki ( 0:2, D, II)
31 1986 Trakija Płowdiw ( 3:4, D, Interliga)
1995 Unia Tarnów ( 1:0, D, II)
1997 Lublinianka Ful Leasing Lublin ( 0:2, D, III)
2000 Wilga Garwolin ( 5:2, D, IV)
Paweł Małyszek
Paweł Maziarz
2001 Garbarnia Kurów ( 3:1, D, IV)
2003 Łada Biłgoraj ( 6:0, D, III)
2008 Delfinek Łuków ( 3:4, W, II)
2009 Wilki Wilków ( 0:3 w. o., D, III)


(do góry)

CZERWIEC
1 1991 Stal Mielec ( 1:1, D, I)
Mirosław Zagrodniczek
1994 Hutnik Warszawa ( 2:0, D, II)
Sławomir Łucka
1996 Okocimski Brzesko ( 0:3, W, II)
2002 Hetman II Zamość ( 2:1, W, IV)
2010 Podbeskidzie Bielsko-Biała ( 0:0, W, II)
2 1978 Rafał Dębiński
1980 Marcin Kowalski
1984 GKS Katowice ( 1:2, D, I)
1986 Etar Wieliko Tyrnowo ( 2:2, D, Interliga)
Jacek Oleszczuk (Interliga)
1993 Wisłoka Dębica ( 2:1, W, II)
3 1981 Bałtyk Gdynia ( 1:0, D, I)
1988 Michał Budzyński
1989 Igloopol Dębica ( 1:1, W, II)
1992 Hutnik Kraków ( 2:2, D, I)
2001 Górnik II Łęczna ( 1:2, W, IV)
2006 Stal Stalowa Wola ( 0:1, D, III)
Hetman Zamość ( 0:0, W, III)
4 1955 Ireneusz Lorenc
1983 Stal Stalowa Wola ( 3:1, D, II)
1984 Łukasz Krymowski
1995 Siarka Tarnobrzeg ( 1:3, W, II)
2000 Górnik II Łęczna ( 0:6, W, IV)
2005 Hutnik Kraków ( 2:0, D, III)
Łukasz Ćwik
5 1985 Wisła Kraków ( 3:0, W, I)
1988 Stal Mielec ( 0:2, W, II)
1994 Błękitni Kielce ( 0:1, D, II)
1996 Jagiellonia Białystok ( 0:0, D, II)
1999 Wilga Garwolin ( 1:2, D, IV)
2004 Polonia Przemyśl ( 3:1, D, III)
Górnik Łęczna ( 0:12, D, II)
2009 GKP Gorzów Wielkopolski ( 1:6, W, II)
2010 ŁKS Łódź ( 0:3, D, II)
Sebastian Ciołek
6 1968 Mariusz Prokop
1981 Widzew Łódź ( 1:2, W, I)
1992 Olimpia Poznań ( 0:0, W, I)
1993 Boruta Zgierz ( 1:0, D, II)
2007 Sandecja Nowy Sącz ( 0:0, W, III)
Mistrzostwo III ligi
Zapewniony awans do II ligi
7 1986 Stal Mielec ( 2:1, W, Interliga)
1998 Tomasovia Tomaszów Lubelski ( 0:3, W, III)
Tomasz Stopa
2006 Stal Rzeszów ( 5:3, D, III)
2013 Mirosław Car
8 1991 Hutnik Kraków ( 4:2, W, I)
Dariusz Oleszczuk
1996 Cracovia Kraków ( 1:4, W, II)
1997 Hetman II Zamość ( 3:1, W, III)
2003 Proszowianka Proszowice ( 0:0, W, III)
2008 Wilki Wilków ( 0:3, D, II)
9 1957 Wiktor Pełkowski
1985 Radomiak Radom ( 2:1, D, I)
2002 Chełmianka Chełm ( 2:1, D, IV)
10 1959 Marek Komosa
1981 Wisła Kraków ( 0:3, W, I)
1984 Pogoń Szczecin ( 0:2, W, I)
Stanisław Karwat
2006 Wisła II Kraków ( 2:2, W, III)
2007 Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski ( 0:2, D, III)
Robert Kazubski
11 1988 Justyna Kaziuk
1988 Michał Płotka
Zagłębie Sosnowiec ( 3:0, D, II)
1989 Dagmara Lech
Broń Radom ( 2:2, D, II)
1994 Avia Świdnik ( 1:4, W, II)
Włodzimierz Mroczek
1995 Radomiak Radom ( 1:0, D, II)
2000 Video Ciepielów ( 0:1, D, IV)
2001 AZS Podlasie Biała Podlaska ( 4:1, D, IV)
Tomasz Czępiński
2005 Wierna Małogoszcz ( 3:1, W, III)
12 1983 Włókniarz Pabianice ( 3:0, W, II)
1993 Górnik Konin ( 0:0, W, II)
1996 Świt Nowy Dwór Mazowiecki ( 1:3, D, III)
2004 Tomasovia Tomaszów Lubelski ( 1:2, W, III)
Igor Podstępski
2010 Tytan Wisznice ( 0:4, D, III)
13 1984 Wisła Kraków ( 1:2, D, I)
1992 Legia Warszawa ( 0:3, D, I)
1999 Rol-Mot Video Ciepielów ( 1:1, W, IV)
2006 Avia Świdnik ( 1:1 (k. 5:4), N, PP)
Zdobycie Pucharu Polski na szczeblu okręgu
2007 Wisła II Kraków ( 2:3, D, III)
14 1981 Ruch Chorzów ( 0:0, D, I)
1987 Zagłębie Lubin ( 1:1, D, I)
1998 Czarni Dęblin ( 1:3, W, III)
2000 Lublinianka Lublin ( 1:2, D, PP)
15 1985 Lechia Gdańsk ( 1:2, W, I)
1991 Zagłębie Sosnowiec ( 2:1, D, I)
1994 Karpaty Krosno ( 4:0, D, II)
1995 GKS Bełchatów ( 1:2, W, II)
1997 MKS Sokołów Podlaski ( 2:1, D, III)
16 1993 Błękitni Kielce ( 4:0, D, II)
2003 Pogoń Staszów ( 2:0, D, III)
2007 Kolejarz Stróże ( 0:0, W, III)
17 1989 Boruta Zgierz ( 0:2, W, II)
1998 Wilga Garwolin ( 3:2, D, III)
2001 Start Krasnystaw ( 5:0, D, IV)
Robert Czępiński
18 1954 Jerzy Szczeszak
1966 Tomasz Hermann
1988 Marta Grabczuk
Gwardia Szczytno ( 0:1, W, II)
2000 Czarni-Orlęta Dęblin ( 2:1, W, IV)
19 1951 Janusz Przybyła
1970 Andrzej Rycak
1979 Krystian Okoniewski
1983 Resovia Rzeszów ( 4:0, D, II)
1985 Widzew Łódź ( 1:1, D, I)
1988 Piotr Wilawer
1991 Urszula Sieńko
Zawisza Bydgoszcz ( 2:3, W, I)
1999 Pogoń Siedlce ( 4:1, D, IV)
20 1987 Kamil Król
1992 Zagłębie Sosnowiec ( 5:2, W, I)
1993 Hutnik Warszawa ( 3:2, W, II)
2010 Dystans Niedźwiada ( 3:0 w. o., W, III)
21 1971 Paweł Holc
1975 Włodzimierz Mroczek
1983 Paweł Kamiński
1987 Górnik Zabrze ( 2:1, W, I)
2003 Cracovia Kraków ( 0:2, W, III)
2006 Chełmianka Chełm ( 1:0, W, PP)
22 1976 Dominik Malesa
1997 Orlęta Łuków ( 0:3, W, III)
23 1985 Dominik Płaza
GKS Katowice ( 2:2, W, I)
2002 Avia Świdnik ( 3:1, W, IV)
24 1981 Karol Drej
1987 Górnik Wałbrzych ( 0:0, W, I)
1997 Lublinianka Lublin ( 0:1, D, PP)
2001 Wisła PBP Puławy ( 0:1, W, IV)
26 1982 Lyngby BK (Dania) ( 0:0, W, Puchar Intertoto)
1983 Polonia Warszawa ( 1:0, W, II)
Mistrzostwo II ligi
Zapewniony awans do I ligi
28 1985 Łukasz Kamiński
1989 Pogoń Szczecin ( 2:3, W, bI)
30 1960 Andrzej Brzeszczyński
1987 Paweł Adamiec


(do góry)

LIPIEC
1 1989 Karolina Krawczyk
Pogoń Szczecin ( 2:0, D, bI)
Awans do I ligi
3 1982 FC Luzern (Szwajcaria) ( 2:2, D, Puchar Intertoto)
1989 Andrzej Pop
4 1983 Ewelina Górska
9 1952 Tadeusz Cypka
10 1982 Lyngby BK (Dania) ( 2:2, D, Puchar Intertoto)
12 1961 Janusz Kudyba
1987 Łukasz Kępa
13 1963 Siergiej Michajłow
15 1963 Mirosław Morawski
16 1985 Damian Falisiewicz
17 1982 FC Luzern (Szwajcaria) ( 0:1, W, Puchar Intertoto)
1989 Natalia Dejneka
18 1973 Rafał Szwed
1987 Divo
19 1980 Arkadiusz Maksymowicz
1985 Krystian Kalinowski
20 1979 Paweł Jakubczak
1982 Piotr Prędota
1985 Avia Świdnik ( 2:1, N, Turniej z okazji Święta Odrodzenia)
1992 Justyna Piłat
21 1985 Tatran Prešov ( 6:0, N, Turniej z okazji Święta Odrodzenia)
1988 Magdalena Bryndza
22 1985 Stal Mielec ( 2:2, N, Turniej z okazji Święta Odrodzenia)
23 1978 Adam Rosołowski
1986 Łukasz Kaciczak
1990 Agnieszka Waluda
24 1982 MSV Duisburg (RFN) ( 3:2, D, Puchar Intertoto)
25 1981 Radosław Szynkaruk
1993 Wisłoka Dębica ( 2:1, D, II)
Jacek Jedliński
Bogdan Tereszczyński
26 1989 Piotrcovia Piotrków Trybunalski ( 2:1, W, PP)
2008 Górnik Łęczna ( 1:2, W, II)
Janusz Iwanicki
Krzysztof Lipecki
Michał Zawadzki
27 1985 Daniel Szewc
1991 Zawisza Bydgoszcz ( 0:0, W, I)
Leszek Pisz
28 1985 Widzew Łódź ( 1:1, W, I)
Janusz Dec
1990 ŁKS Łódź ( 0:1, W, I)
Mieczysław Pisz
2007 Tur Turek ( 0:0, D, II)
Przemysław Mierzwa
Łukasz Misztal
29 1989 Widzew Łódź ( 2:0, D, I)
Krzysztof Korczyk
Mariusz Prokop
30 1994 Avia Świdnik ( 1:2, W, II)
Paweł Holc
Rafał Szwed
31 1982 MSV Duisburg (RFN) ( 1:4, W, Puchar Intertoto)
1988 Tomasz Suski
Górnik Łęczna ( 2:0, W, II)
Andrzej Brzeszczyński
Bogdan Rajt
1993 Resovia Rzeszów ( 3:2, W, II)


(do góry)

SIERPIEŃ
2 1986 Olimpia Poznań ( 0:1, W, I)
Władysław Kuraś
Ireneusz Leśniewski
1987 Katarzyna Osiecka
1989 GKS Katowice ( 0:2, W, I)
Mirosław Banaszek
2008 Widzew Łódź ( 0:1, D, II)
Artur Bożyk
Jarosław Pacholarz
Rafał Wawrzyńczok
2009 Flota Świnoujście ( 0:2, W, II)
Wojciech Białek
Radosław Kursa
Mateusz Oszust
Grzegorz Wojdyga
3 1985 Górnik Zabrze ( 0:4, D, I)
1988 Grom Czerwony Bór ( 0:3, W, PP)
Jarosław Grodek (PP)
Marek Sadowski (PP)
1991 Ruch Chorzów ( 2:1, D, I)
1996 Tłoki Gorzyce ( 2:1, W, III)
Przemysław Makowski
2007 Piast Gliwice ( 2:3, W, II)
Mateusz Kołodziejski
4 1982 Avia Świdnik ( 1:1, W, II)
Janusz Kudyba
1990 Igloopol Dębica ( 0:1, D, I)
Piotr Topczewski
5 1968 Jacek Sobczak
2006 Korona II Kielce ( 2:1, W, III)
Hubert Drej
Rafał Samolej
Łukasz Kaciczak
6 1983 Śląsk Wrocław ( 3:0, D, I)
Leszek Iwanicki
Zbigniew Kakietek
1984 Iwan Dykyj
1988 Karpaty Krosno ( 6:0, D, II)
Marek Sadowski
1989 Ruch Chorzów ( 0:4, W, I)
1994 Hetman Zamość ( 2:1, D, II)
1995 Hetman Zamość ( 0:3, W, II)
Robert Brzozowski
Artur Ryczek
2005 Górnik Wieliczka ( 0:1, W, III)
Paweł Bugała
Adrian Sadowski
Piotr Soczewka
2008 Stal Stalowa Wola ( 1:2, W, II)
7 1950 Zbigniew Kondziak
1985 Lechia Gdańsk ( 2:2, W, I)
1993 Petrochemia Płock ( 1:1, D, II)
1996 Okocimski Brzesko ( 0:1, D, PP)
Roman Ułanowski (PP)
1999 Stal Kraśnik ( 2:2, D, IV)
2004 Kmita Zabierzów ( 2:2, W, III)
Piotr Jaroszyński
Daniel Szewc
Piotr Wójcik
8 1963 Ireneusz Gorczyca
1981 Widzew Łódź ( 1:2, W, I)
Tomasz Arceusz
1987 Grzegorz Wojdyga
Stal Rzeszów ( 2:1, W, II)
Zbigniew Grzesiak
Jerzy Matys
Janusz Zych
1991 Żaklina Wasylik
1998 Czarni-Orlęta Dęblin ( 1:0, D, IV)
Piotr Skrzypczyński
2007 Wisła Płock ( 1:2, D, II)
2009 Warta Poznań ( 1:4, D, II)
Michał Budzyński
Krystian Kalinowski
Robert Mioduszewski
Damian Niemczyk
9 1965 Bogdan Rajt
1992 Hetman Kadex Zamość ( 1:1, W, II)
Sławomir Wałowski
1995 Avia Świdnik ( 2:0, D, II)
Piotr Kocyk
Maciej Szeląg
2006 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski ( 0:0 (k. 4:5), W, PP)
Łukasz Krymowski (PP)
2008 Podbeskidzie Bielsko-Biała ( 0:0, D, II)
10 1991 Stal Stalowa Wola ( 1:0, W, I)
1994 Aneta Jurek
1996 Pogoń Siedlce ( 1:1, D, III)
Tomasz Hermann
2003 Proszowianka Proszowice ( 1:3, W, III)
Piotr Bielak
Piotr Kucharski
Marcin Połeć
Sebastian Szałachowski
11 1957 Zbigniew Kakietek
1984 Legia Warszawa ( 0:1, D, I)
Dariusz Bartoszewski
Andrzej Łatka
1985 Zagłębie Sosnowiec ( 0:3, D, I)
1990 Lech Poznań ( 0:4, W, I)
Marcin Oryszko
2002 Sandecja Nowy Sącz ( 3:1, D, III)
Michał Maciejewski
Łukasz Rzeźnik
Krystian Zawadzki
2007 GKS Jastrzębie ( 0:1, W, II)
12 1959 Leszek Iwanicki
1986 Widzew Łódź ( 0:1, D, I)
1989 Legia Warszawa ( 0:0, D, I)
1992 Dorota Choma
1995 Stal Stalowa Wola ( 2:2, D, II)
2000 Stal Kraśnik ( 2:3, W, IV)
2001 Wisła PBP Puławy ( 4:1, D, IV)
2006 Wisłoka Dębica ( 1:0, W, III)
Łukasz Krymowski
13 1983 Szombierki Bytom ( 0:2, W, I)
1988 Stomil Olsztyn ( 0:0, W, II)
Paweł Tylki
1997 Błękitni Kielce ( 0:1, D, III)
Arkadiusz Maksymowicz
2005 Kolejarz Stróże ( 3:0, D, III)
14 1993 GKS Bełchatów ( 0:0, W, II)
Andrzej Rycak
1994 Hutnik Warszawa ( 1:0, W, II)
Sylwester Kulawik
1998 GLKS Rokitno ( 7:0, D, IV)
Sebastian Styła
2002 Polonia Przemyśl ( 1:5, W, III)
2004 HEKO Czermno ( 2:0, D, III)
15 1982 Lublinianka Lublin ( 1:1, D, II)
Stefan Krawczyk
Mirosław Sajewicz
1984 Górnik Zabrze ( 0:2, W, I)
1987 Broń Radom ( 0:2, D, II)
1992 Resovia Rzeszów ( 4:0, D, II)
Borys Bełoszapka
Waldemar Kamiński
1996 Łada Ambra Biłgoraj ( 0:3, W, III)
1998 Huragan Międzyrzec Podlaski ( 1:1, W, IV)
2000 Czarni-Orlęta Dęblin ( 1:1, D, IV)
2001 Legion Tomaszowice ( 5:2, W, IV)
2009 Sandecja Nowy Sącz ( 0:2, W, II)
16 1981 Lech Poznań ( 0:2, D, I)
1986 Pogoń Szczecin ( 0:2, W, I)
1989 Zagłębie Lubin ( 0:3, W, I)
1997 MG MZKS Kozienice ( 0:3, W, III)
2003 Resovia Rzeszów ( 1:2, D, III)
2008 GKS Jastrzębie ( 0:1, W, II)
17 1980 Zagłębie Sosnowiec ( 1:1, D, I)
Debiut Motoru w I lidze
Tadeusz Cypka
Jerzy Szczeszak
1983 Widzew Łódź ( 1:1, D, I)
1985 Lech Poznań ( 0:2, W, I)
1991 Widzew Łódź ( 1:2, D, I)
1994 Hetman Zamość ( 1:4, W, PP)
Michał Wieleba
18 1990 GKS Katowice ( 0:1, D, I)
1996 Hetman Włoszczowa ( 4:1, D, III)
1999 AZS Podlasie Biała Podlaska ( 1:2, W, IV)
2001 Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski ( 2:1, D, IV)
2002 Stal Rzeszów ( 1:2, D, III)
2007 Polonia Warszawa ( 2:0, D, II)
19 1979 Rafał Piróg
1984 Śląsk Wrocław ( 4:2, D, I)
Kazimierz Gładysiewicz
1995 Hutnik Warszawa ( 0:0, W, II)
1998 MG MZKS Kozienice ( 0:6, D, IV)
2000 Legion Tomaszowice ( 0:2, W, IV)
2006 Okocimski Brzesko ( 3:1, D, III)
Damian Falisiewicz
20 1968 Zbigniew Szeliga
1980 Piotr Karwan
1986 Mateusz Kołodziejski
1988 Górnik Knurów ( 0:1, D, II)
1994 Pomezania Malbork ( 1:2, W, II)
21 1983 Bałtyk Gdynia ( 1:0, W, I)
1993 Szombierk Bytom ( 1:0, D, II)
1999 Szydłowianka Szydłowiec ( 1:0, D, IV)
2005 Wierna Małogoszcz ( 3:0, W, III)
22 1982 Korona Kielce ( 1:1, W, II)
Jarosław Kotwica
2001 Lublinianka Lublin ( 0:1, W, IV)
2004 Lewart Lubartów ( 0:0, W, III)
2007 Odra Opole ( 2:0, W, II)
2009 Dolcan Ząbki ( 0:0, D, II)
23 1980 Lech Poznań ( 1:1, W, I)
1981 Górnik Zabrze ( 0:0, D, I)
Modest Boguszewski
1986 Stal Mielec ( 1:0, D, I)
1987 Błękitni Kielce ( 2:2, W, II)
1989 GKS Bełchatów ( 0:2, W, PP)
1992 Karpaty Krosno ( 0:0, W, II)
Witold Czekański
1995 Wisan Skopanie ( 3:0, W, PP)
1997 Łada Ambra Biłgoraj ( 1:0, W, III)
Rafał Piróg
1998 Kosovia Kosów Lacki ( 1:1, D, IV)
Roman Ułanowski
2003 Górnik Wieliczka ( 1:2, W, III)
Kamil Witkowski
2006 Hetman Zamość ( 0:0, W, III)
2008 Tur Turek ( 1:0, D, II)
24 1983 Chełmianka Chełm ( 3:1, W, PP)
1991 Wisła Kraków ( 0:0, W, I)
1996 Błękitni Kielce ( 0:3, W, III)
Sławomir Namiota
2002 Górnik Wieliczka ( 0:0, W, III)
Jakub Ławecki
25 1984 Górnik Wałbrzych ( 2:1, W, I)
1985 Górnik Wałbrzych ( 1:2, W, I)
1990 Legia Warszawa ( 1:0, W, I)
2007 ŁKS Łomża ( 1:2, D, II)
2009 Pogoń Szczecin ( 0:2, W, PP)
Łukasz Gieresz (PP)
Piotr Stalęga (PP)
26 1981 Szombierki Bytom ( 1:5, W, I)
1989 Olimpia Poznań ( 0:0, D, I)
1993 Prywaciarz Tomaszów Lubelski ( 4:1, W, PP)
2000 Orlęta Łuków ( 1:1, D, IV)
2001 BKS AZS UMCS Lublin ( 1:0, W, IV)
2006 Hutnik Kraków ( 0:0, D, III)
Denys Laszko
27 1968 Artur Graniczka
1980 Odra Opole ( 1:0, D, I)
1983 Zagłębie Sosnowiec ( 2:0, D, I)
1988 Resovia Rzeszów ( 0:1, W, II)
1990 Ewelina Wojciechowska
1994 Karpaty Krosno ( 4:0, D, II)
1995 Lublinianka Lublin ( 1:1, D, II)
1997 Orlęta Łuków ( 1:2, W, III)
2003 Stal Stalowa Wola ( 2:3, D, III)
2004 Stal Stalowa Wola ( 3:1, D, III)
2005 Stal Sanok ( 1:0, D, III)
2008 Legia II Warszawa ( 3:0, W, PP)
Grzegorz Przygoda (PP)
28 1986 Rafał Wawrzyńczok
1991 Zagłębie Lubin ( 2:0, D, I)
Piotr Adamczyk
1993 Bug Wyszków ( 2:0, W, II)
1996 Orlęta Dęblin ( 0:1, W, III)
2002 Siarka Tarnobrzeg ( 1:1, D, III)
29 1981 Stal Mielec ( 5:1, D, I)
Andrzej Rejman
1982 Radomiak Radom ( 1:0, D, II)
1987 Hutnik Kraków ( 1:1, D, II)
1990 Ostrovia Ostrów Wielkopolski ( 2:0, W, PP)
Mirosław Zagrodniczek (PP)
1992 Chemik Bydgoszcz ( 5:2, D, II)
1999 Garbarnia Kurów ( 0:1, W, IV)
Krystian Okoniewski
2009 MKS Kluczbork ( 2:0, W, II)
30 1969 Waldemar Kamiński
1986 Śląsk Wrocław ( 1:2, W, I)
1997 Nida Doliny Nidy Pińczów ( 1:0, D, III)
Jarosław Sokołowski
1998 Lewart Lubartów ( 1:2, W, IV)
Adam Rosołowski
2000 Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski ( 3:0, W, IV)
31 1980 Arka Gdynia ( 1:2, W, I)
1985 Śląsk Wrocław ( 2:0, D, I)
1991 Lech Poznań ( 0:1, W, I)
2002 LZS Niedźwiedź ( 1:0, D, III)
2003 HEKO Czermno ( 1:4, W, III)
2007 Dystans Niedźwiada ( 0:1, D, II)
Bogusława Olszewska
Justyna Kaziuk
Urszula Podębska
2008 GKS Katowice ( 1:1, W, II)


(do góry)

WRZESIEŃ
1 1984 Bałtyk Gdynia ( 0:0, D, I)
1986 Łukasz Ćwik
1989 Marlena Ślązak
1990 Górnik Zabrze ( 3:1, D, I)
1996 AZS Podlasie Biała Podlaska ( 0:0, D, III)
2007 Lechia Gdańsk ( 0:1, D, II)
Michał Płotka
2 1989 Zagłębie Sosnowiec ( 0:0, W, I)
1992 Petrochemia Płock ( 0:0, W, II)
1995 Jeziorak Iława ( 0:3, W, II)
Paweł Jakubczak
Marcin Luty
Mariusz Sawa
1998 Unia Krzywda ( 2:1, D, IV)
2000 Tomasovia Tomaszów Lubelski ( 4:3, D, IV)
2001 Unia Hrubieszów ( 2:0, D, IV)
2006 Stal Sanok ( 2:0, W, III)
2009 Widzew Łódź ( 0:0, D, II)
3 1980 Avia Świdnik ( 1:0, W, PP)
1988 Hutnik Kraków ( 1:1, D, II)
2004 Stal Rzeszów ( 1:3, W, III)
2006 Widok Lublin ( 4:2, W, III)
2008 Znicz Pruszków ( 1:0, D, II)
4 1957 Ryszard Milewski
1963 Krzysztof Korczyk
1976 Piotr Bielak
1982 Górnik Knurów ( 0:2, W, II)
1991 Jagiellonia Białystok ( 2:3, W, PP)
1993 Radomiak Radom ( 0:0, D, II)
1994 Błękitni Kielce ( 2:1, W, II)
Robert Kasperek
1999 Wisła Puławy ( 0:0, D, IV)
2005 Pogoń Leżajsk ( 0:0, W, III)
5 1984 Bug Wyszków ( 5:0, W, PP)
1987 Włókniarz Pabianice ( 1:2, W, II)
1992 GKS Bełchatów ( 2:1, W, II)
2004 Kinga Krasnystaw ( 1:2, D, II)
Debiut w rozgrywkach ligowych kobiecej drużyny Motoru
Karolina Bobrowska
Magdalena Bryndza
Agnieszka Gernand
Katarzyna Kiedrzynek
Edyta Kruczek
Kamila Łyczak
Agnieszka Olech
Katarzyna Osiecka
Joanna Prącik
Anna Skóra
Zuzanna Skóra
Sylwia Staniaszek
Dorota Szczotka
Wioletta Zgierska
6 1962 Robert Grzanka
1980 ŁKS Łódź ( 1:0, D, I)
Ryszard Walczak
1981 Pogoń Szczecin ( 1:2, W, I)
1983 Avia Świdnik ( 3:2, W, PP)
1986 Ruch Chorzów ( 2:1, W, I)
1998 LZS Sobolew ( 2:1, W, IV)
2003 Wisła II Kraków ( 3:1, D, III)
2008 Hetman Zamość ( 0:5, W, III)
2009 Pogoń Szczecin ( 0:2, W, II)
Łukasz Gieresz
7 1975 Mariusz Sawa
1985 Maciej Kiciński
1991 Górnik Zabrze ( 0:0, D, I)
1997 Wilga Garwolin ( 1:0, W, III)
2008 Wisła Płock ( 0:1, W, II)
8 1984 ŁKS Łódź ( 0:1, W, I)
1996 Granat Skarżysko-Kamienna ( 1:1, W, III)
2001 Granica Lubycza Królewska ( 2:0, W, IV)
2002 Nida Pińczów ( 0:4, W, III)
2007 Warta Poznań ( 3:3, W, II)
Hetman Zamość ( 1:2, W, II)
Agnieszka Krekora
9 1995 Wisła Kraków ( 1:4, D, II)
2006 Stal Rzeszów ( 2:1, D, III)
Paweł Rutkowski
10 1977 Artur Szyba
1983 Lech Poznań ( 0:2, W, I)
1988 Lechia Gdańsk ( 1:2, W, II)
1994 FC Piaseczno ( 1:2, D, II)
1997 Tłoki Gorzyce ( 1:5, W, III)
2000 Avia Świdnik ( 2:0, W, IV)
2005 Kinga Krasnystaw ( 1:2, W, III)
Ewelina Górska
Dorota Kowalczyk
Monika Krasnodębska
Joanna Mazurek
Joanna Paprocka
2006 Hetman Zamość ( 1:2, D, III)
Magdalena Majcher
11 1959 Tomasz Arceusz
1975 Saulius Kijanskas
1982 Łukasz Gieresz
1993 Hetman Zamość ( 2:2, W, II)
1996 MG MZKS Kozienice ( 1:1, D, III)
2004 Wisła II Kraków ( 5:0, D, III)
2005 Avia Świdnik ( 0:1, D, III)
12 1960 Zbigniew Slipiko
1981 Wisła Kraków ( 1:1, D, I)
1982 Raków Częstochowa ( 2:1, D, II)
1987 Igloopol Dębica ( 0:1, W, II)
1990 Śląsk Wrocław ( 1:2, W, I)
1992 Stal Stalowa Wola ( 0:0, D, II)
1998 Radomiak Radom ( 0:1, D, IV)
1999 Podlasie Sokołów Podlaski ( 0:4, W, IV)
Paweł Jakubczak
2001 Górnik II Łęczna ( 3:0, D, IV)
2004 KP Michałowo ( 1:8, W, II)
Anna Dąbrowska
Amelia Kosior
Katarzyna Romanowska
2009 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ( 2:2, D, II)
13 1986 Lechia Gdańsk ( 2:0, D, I)
Mirosław Jaworski
1995 Błękitni Kielce ( 3:0, W, PP)
1997 Orlęta Dęblin ( 0:1, D, III)
2000 Korona Łaszczów ( 4:0, D, IV)
2003 Sandecja Nowy Sącz ( 2:0, D, III)
2008 Odra Opole ( 1:1, D, II)
Kamil Oziemczuk
2009 Nadzieje Garbowa Garbów ( 10:0, W, III)
Kamila Krzeszowska
Agnieszka Małaj
Justyna Piłat
14 1980 Stal Mielec ( 2:1, W, I)
1983 Legia Warszawa ( 1:1, D, I)
1985 ŁKS Łódź ( 0:0, W, I)
1991 Pegrotour Dębica ( 0:1, W, I)
2008 Sokół Kolbuszowa Dolna ( 0:1, D, III)
15 1990 Zagłębie Lubin ( 0:2, W, I)
1993 Pogoń Siedlce ( 0:0 (k. 5:4), W, PP)
1996 Bucovia Bukowa ( 0:0, W, III)
2001 AZS Podlasie Biała Podlaska ( 5:0, W, IV)
2002 Hutnik Kraków ( 0:1, D, III)
2007 Podbeskidzie Bielsko-Biała ( 1:0, D, II)
16 1984 Zagłębie Sosnowiec ( 1:0, D, I)
1986 Bartłomiej Stępniak
1989 Zawisza Bydgoszcz ( 0:0, D, I)
1995 Petrochemia Płock ( 0:3, W, II)
2007 Dystans Chełm ( 7:2, D, II)
2009 Znicz Pruszków ( 0:2, W, II)
Łukasz Kępa
Piotr Stalęga
17 1983 Cracovia Kraków ( 2:0, D, I)
1994 Wisłoka Dębica ( 0:1, W, II)
1997 Lublinianka Lublin ( 1:4, W, III)
Rafał Mańko
2000 Unia Hrubieszów ( 1:1, W, IV)
2005 Tłoki Gorzyce ( 1:2, W, III)
2006 Wierna Małogoszcz ( 3:1, W, III)
Dystans Niedźwiada ( 5:0, W, III)
Weronika Klimek
18 1982 BKS Stal Bielsko-Biała ( 1:3, W, II)
1991 Dominika Bartnik
1993 Stomil Olsztyn ( 0:0, D, II)
2004 AZS PWSZ Biała Podlaska ( 0:14, D, II)
Debiut kobiecej drużyny na stadionie przy Al. Zygmuntowskich
2005 XL Dystans Chełm ( 9:0, D, III)
Kinga Bodzak
19 1981 Śląsk Wrocław ( 1:2, W, I)
1992 Korona Kielce ( 0:0, W, II)
1999 Orlęta Łuków ( 3:0, D, IV)
2004 Pogoń Staszów ( 1:1, W, III)
Łukasz Wywrocki
2007 Pelikan Łowicz ( 2:1, W, II)
20 1975 Artur Ryczek
1980 Legia Warszawa ( 1:2, D, PP)
1986 Lech Poznań ( 1:1, W, I)
1987 Olimpia Elbląg ( 2:2, D, II)
1995 RKS TED Radomsko ( 0:3, D, II)
1997 Hetman Włoszczowa ( 0:3, W, III)
2003 Pogoń Staszów ( 1:1, D, III)
2006 AKS Busko-Zdrój ( 4:1, D, III)
2008 Warta Poznań ( 1:0, W, II)
Widok Lublin ( 0:8, D, III)
2009 Wisła Płock ( 1:1, W, II)
Wilki Wilków ( 4:1, W, III)
21 1983 Zagłębie Sosnowiec ( 2:1, D, PP)
Stanisław Karwat (PP)
1985 GKS Katowice ( 2:2, D, I)
1988 Stal Stalowa Wola ( 1:0, D, II)
1991 Stal Mielec ( 0:1, D, I)
1996 Granica Chełm ( 2:0, D, III)
1998 Górnik II Łęczna ( 0:5, W, IV)
2006 Widok Lublin ( 3:0 w.o., D, PP)
22 1982 Radomiak Radom ( 1:3, W, PP)
Krukowski (PP)
1990 Wisła Kraków ( 1:1, W, I)
1999 Radomiak Radom ( 0:1, W, IV)
Marcin Kowalski
2002 Lewart Lubartów ( 0:3, W, III)
2007 Tiger Kmita Zabierzów ( 1:1, D, II)
Rodolfo
23 1961 Dariusz Opolski
1984 Pogoń Szczecin ( 2:0, W, I)
1988 Alexandru Carabulea
1989 ŁKS Łódź ( 1:1, W, I)
2000 Victoria Łukowa Chmielek ( 2:0, D, IV)
2001 Tomasovia Tomaszów Lubelski ( 0:0, D, IV)
2007 Widok Lublin ( 2:6, D, II)
Sylwia Zielińska
24 1967 Andrzej Kamiński
1986 GKS Bełchatów ( 0:2, W, PP)
1988 Avia Świdnik ( 1:0, W, II)
1994 Okocimski Brzesko ( 0:0, D, II)
1995 Pomezania Malbork ( 1:1, W, II)
2006 Avia Świdnik ( 0:2, W, III)
2008 ŁKS Łódź ( 0:2, D, PP)
Grzegorz Krystosiak (PP)
25 1983 Górnik Wałbrzych ( 0:2, W, I)
1985 Stoczniowiec Gdańsk ( 1:0, W, PP)
1993 Stal Rzeszów ( 1:0, D, II)
1999 Lewart Lubartów ( 0:1, W, IV)
2004 Górnik Wieliczka ( 0:0, W, III)
Górnik Łęczna ( 0:15, D, PP)
Katarzyna Rycak (PP)
2005 XL Dystans Chełm ( 7:0, W, PP)
Magda Niewielska (PP)
26 1981 Legia Warszawa ( 3:0, D, I)
1982 Hutnik Kraków ( 1:1, D, II)
1987 Resovia Rzeszów ( 1:1, W, II)
Ireneusz Gorczyca
1992 Polonia Warszawa ( 2:1, D, II)
2005 Hutnik Kraków ( 4:3, D, III)
2009 Górnik Zabrze ( 1:2, W, II)
27 1980 Paweł Kowalczyk
1997 Granat Skarżysko-Kamienna ( 5:1, D, III)
1998 Promnik Łaskarzew ( 1:0, W, IV)
2003 Stal Rzeszów ( 0:3, W, III)
2008 Kmita Zabierzów ( 1:0, W, II)
2009 Sokół Kolbuszowa Dolna ( 0:1, W, III)
Klaudia Urban
28 1980 Górnik Zabrze ( 3:0, D, I)
1985 Bałtyk Gdynia ( 0:0, W, I)
1986 ŁKS Łódź ( 0:0, D, I)
1991 GKS Katowice ( 2:2, W, I)
1996 Alit Ożarów ( 0:1, W, III)
2002 Siarka Tarnobrzeg ( 1:1, D, III)
2008 Tytan Wisznice ( 0:4, D, III)
29 1976 Mariusz Milcz
1990 Olimpia Poznań ( 2:0, W, I)
2007 GKS Katowice ( 0:4, W, II)
30 1980 Marcin Popławski
1984 Lech Poznań ( 1:1, D, I)
1989 Śląsk Wrocław ( 1:0, D, I)
1995 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ( 0:1, D, II)
Mariusz Szokaluk
2001 Czarni Dęblin ( 5:1, W, IV)
Sikora
2009 GKS Katowice ( 0:2, D, II)


(do góry)

PAŹDZIERNIK
1 1967 Krzysztof Stalewski
1983 Górnik Zabrze ( 0:0, D, I)
1989 Monika Misiarz
1994 Jagiellonia Białystok ( 1:2, W, II)
2000 Garbarnia Kurów ( 5:2, W, IV)
2005 Sokół Kolbuszowa Dolna ( 0:7, W, III)
Magda Niewielska
2006 Górnik Wieliczka ( 3:0, D, III)
Piotr Wilawer
2 1982 Polonia Bytom ( 1:0, W, II)
1986 Niemczyk Damian
1988 GKS Bełchatów ( 0:0, W, II)
1993 Jagiellonia Białystok ( 1:1, W, II)
2004 Sandecja Nowy Sącz ( 0:0, W, III)
Tytan Wisznice ( 0:7, D, II)
Ewelina Falisiewicz
Katarzyna Rycak
2005 Kmita Zabierzów ( 2:3, W, III)
3 1965 Stanisław Karwat
1988 Witalij Melnyczuk
1992 Avia Świdnik ( 0:1, W, II)
1999 Mazowsze Grójec ( 0:3, W, IV)
2007 Stal Stalowa Wola ( 0:1, D, II)
Hetman Zamość ( 0:3 (w.o.), W, PP)
4 1980 Denys Laszko
1987 Avia Świdnik ( 0:3, D, II)
1997 Alit Ożarów ( 1:2, W, III)
1998 Stal Kraśnik ( 0:3, W, IV)
2003 Siarka Tarnobrzeg ( 3:0, D, III)
2006 Delfinek Łuków ( 6:2, W, PP)
Sylwia Wojciechowska
2008 Korona Kielce ( 1:2, D, II)
2009 Górnik Łęczna ( 0:3, W, II)
Widok Lublin ( 0:1, D, III) jednocześnie PP
Ewelina Lubańska
5 1980 Śląsk Wrocław ( 1:1, W, I)
1986 GKS Katowice ( 0:6, W, I)
1996 Korona Nida Gips Kielce ( 1:0, D, III)
2002 Kolporter Korona Kielce ( 0:3, W, III)
2005 Hetman Zamość ( 3:0, D, PP)
Edyta Smolak (PP)
Natalia Zarzeczna (PP)
6 1953 Bogdan Kwapisz
1984 Ruch Chorzów ( 0:1, W, I)
1985 Stal Mielec ( 2:0, D, I)
1990 Ruch Chorzów ( 0:0, D, I)
1991 Śląsk Wrocław ( 3:1, W, I)
1993 Pogoń Szczecin ( 0:0 (k. 4:1), D, PP)
2007 Tytan Wisznice ( 0:1, W, II)
7 1980 Sebastian Skrzypek
1987 Jagiellonia Białystok ( 2:1, D, PP)
Grzegorz Jachacz (PP)
Grzegorz Komor (PP)
2001 Victoria Łukowa Chmielek ( 1:1, D, IV)
2006 Wisła II Kraków ( 0:1, W, III)
2007 Znicz Pruszków ( 1:0, D, II)
8 1970 Witold Czekański
1980 Szombierki Bytom ( 2:2, D, I)
1985 Śląsk Wrocław ( 0:1 po dogrywce (0:0), W, PP)
1988 Zagłębie Sosnowiec ( 1:0, D, II)
1995 Polonia Warszawa ( 2:3, W, II)
2000 Granica Lubycza Królewska ( 1:0, D, IV)
2008 Zagłębie Lubin ( 0:2, W, II)
Grzegorz Krystosiak
9 1993 Włokniarz Pabianice ( 1:0, D, II)
1994 Polonia Warszawa ( 0:0, D, II)
Krzysztof Kufrejski
2004 Pogoń Leżajsk ( 2:1, D, III)
2005 Hetman Zamość ( 2:0, D, III)
Edyta Smolak
Natalia Zarzeczna
10 1953 Andrzej Pop
1960 Marek Szaniawski
1982 Błękitni Kielce ( 0:1, W, II)
1987 Górnik Knurów ( 0:2, W, II)
Grzegorz Jachacz
Grzegorz Komor
1992 Stal Rzeszów ( 0:0, D, II)
1998 LKS Triticum Terespol ( 2:1, D, IV)
Marcin Jaworski
1999 Pogoń Siedlce ( 1:4, W, IV)
2004 Włodawianka Włodawa ( 0:3, W, II)
Małgorzata Golan
Karolina Krawczyk
Dagmara Lech
2005 AKS Busko-Zdrój ( 1:0, D, III)
Jakub Studziński
2009 GKP Gorzów Wielkopolski ( 0:1, D, II)
11 1994 Legia Warszawa ( 1:3, D, Puchar Nałęczowianki)
1997 AZS Podlasie Just Amico Biała Podlaska ( 1:2, D, III)
Artur Piłat
2003 Kolporter Korona Kielce ( 1:1, W, III)
12 1963 Piotr Stopyra
1970 Dariusz Oleszczuk
1982 Rafał Samolej
1983 ŁKS Łódź ( 2:1, W, I)
1985 Zagłębie Lubin ( 0:1, W, I)
1996 Lublinianka Lublin ( 0:0, W, III)
2008 Flota Świnoujście ( 1:1, D, II)
Dystans Niedźwiada ( 6:0, W, III)
13 1984 Stal Mielec ( 1:1 (k. 4:3), D, Puchar Klubu Dziennikarzy Sportowych)
1990 Zawisza Bydgoszcz ( 2:0, D, I)
2005 Hetman Zamość ( 0:0, W, III)
Sokół Kolbuszowa Dolna ( 2:4, N, PP)
2007 Delfinek Łuków ( 5:3, D, II)
14 1981 Gwardia Warszawa ( 0:4, W, I)
2001 Unia Krzywda ( 6:0, W, IV)
2007 Śląsk Wrocław ( 1:10, W, II)
Pavol Pronaj
15 1969 Jarosław Grodek
1983 Ruch Chorzów ( 0:0, D, I)
1988 Stal Rzeszów ( 0:0, W, II)
1989 Jagiellonia Białystok ( 1:1, W, I)
1995 Unia Tarnów ( 2:2, D, II)
2000 Dwernicki Stoczek Łukowski ( 3:1, W, IV)
Grzegorz Gajosiński
Andrzej Kamiński
2006 Sandecja Nowy Sącz ( 5:0, D, III)
Dystans Chełm ( 2:1, D, III)
Urszula Sieńko
16 1985 Ruch Chorzów ( 0:3, D, I)
1994 Lublinianka Lublin ( 1:1, W, II)
2004 Tłoki Gorzyce ( 1:1, D, III)
17 1964 Jarosław Góra
1982 Broń Radom ( 1:1, D, II)
1987 GKS Bełchatów ( 3:0, D, II)
1992 Stomil Olsztyn ( 0:0, W, II)
Piotr Kamiński (I)
1993 Okocimski Brzesko ( 1:1, W, II)
1999 Mazovia Mińsk Mazowiecki ( 6:2, D, IV)
2001 Orion Gemar Niedrzwica ( 4:1, W, PP)
2004 Delfinek Łuków ( 0:9, D, II)
Agnieszka Kamińska
2009 Stal Stalowa Wola ( 3:3, W, II)
18 1981 Bałtyk Gdynia ( 3:1, D, I)
1986 Polonia Bytom ( 0:3, D, I)
1997 Siarka Tarnobrzeg ( 0:1, W, III)
1998 Podlasie Sokołów Podlaski ( 0:1, W, IV)
2003 Hutnik Kraków ( 0:2, W, III)
19 1980 Zawisza Bydgoszcz ( 1:2, W, I)
1991 ŁKS Łódź ( 2:1, D, I)
1996 Hetman II Zamość ( 1:0, D, III)
2008 Dolcan Ząbki ( 0:0, W, II)
Kinga Krasnystaw ( 0:1, D, III)
2015 Mieczysław Pisz
20 1985 Pogoń Szczecin ( 1:4, W, I)
2002 Pogoń Staszów ( 0:1, W, III)
2007 Kinga Krasnystaw ( 1:6, W, II)
21 1984 Wisła Kraków ( 0:0, D, I)
1990 Stal Mielec ( 3:1, W, I)
1992 Zagłębie Wałbrzych ( 0:3 po dogrywce (0:0), W, PP)
2000 Górnik II Łęczna ( 1:0, D, IV)
2001 Orlęta Łuków ( 0:1, W, IV)
2005 Sandecja Nowy Sącz ( 1:1, D, III)
22 1972 Piotr Soczewka
1983 GKS Katowice ( 1:0, W, I)
1994 Szombierki Bytom ( 1:1, D, II)
1995 Okocimski Brzesko ( 0:2, D, II)
2006 Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski ( 1:2, W, III)
Delfinek Łuków ( 5:0, W, III)
23 1988 Igloopol Dębica ( 3:0, D, II)
1993 Hutnik Warszawa ( 1:2, D, II)
Jacek Dąbrowski
2004 Polonia Przemyśl ( 1:0, W, III)
2005 Kinga Krasnystaw ( 1:0, D, III)
24 1981 Arka Gdynia ( 0:1, W, I)
1982 Stal Stalowa Wola ( 0:0, W, II)
1987 Wisła Kraków ( 0:0, W, II)
1998 Garbarnia Kurów ( 0:1, D, IV)
1999 Wilga Garwolin ( 0:0, W, IV)
Grzegorz Kozłowski
2001 Legion Tomaszowice ( 5:2 po dogrywce (2:2), D, PP)
2004 Hetman Zamość ( 1:2, W, II)
2009 Podbeskidzie Bielsko-Biała ( 1:1, D, II)
25 1992 Wisłoka Dębica ( 1:0, D, II)
1995 Górnik Zabrze ( 1:3, D, PP)
1997 Tomasovia Tomaszów Lubelski ( 0:2, D, III)
Emil Krzyśków
2003 Hetman Zamość ( 2:0, D, III)
Łukasz Golisz
2008 GKP Gorzów Wielkopolski ( 0:2, D, II)
Wilki Wilków ( 0:6, W, III)
Weronika Dębska
Aneta Jurek
2009 Kinga Krasnystaw ( 1:2, D, III)
Natalia Trumińska
26 1978 Marcin Syroka
1980 Legia Warszawa ( 0:5, D, I)
1986 Legia Warszawa ( 0:1, W, I)
1991 Hutnik Kraków ( 2:1, W, I)
27 1985 Legia Warszawa ( 1:4, D, I)
1986 Tomasz Lenart
1990 Hutnik Kraków ( 0:4, D, I)
1996 MKS Sokołów Podlaski ( 4:2, W, III)
2001 Hetman II Zamość ( 4:1, D, IV)
2002 Proszowianka Proszowice ( 2:0, D, III)
2007 Arka Gdynia ( 0:2, W, II)
28 1989 Wisła Kraków ( 2:0, D, I)
1995 Jagiellonia Białystok ( 3:2, W, II)
Tomasz Brzozowski
2000 AZS Podlasie Biała Podlaska ( 2:0, W, IV)
2006 Górnik Łęczna ( 0:7, W, III)
29 2005 Stal Rzeszów ( 1:0, W, III)
XL Dystans Chełm ( 2:0, W, III)
Dominika Bartnik
2006 Kolejarz Stróże ( 2:1, D, III)
30 1963 Adrian Szczepański
1988 Broń Radom ( 2:0, W, II)
1993 Błękitni Kielce ( 0:1, W, II)
Mariusz Romańczuk
1994 Unia Tarnów ( 1:2, W, II)
1999 Górnik II Łęczna ( 1:1, D, IV)
2004 Hetman Zamość ( 3:0, D, III)
2009 ŁKS Łódź ( 2:5, W, II)
31 1962 Andrzej Łatka
1981 Stal Stalowa Wola ( 6:1, W, PP)
1982 Włókniarz Pabianice ( 2:0, D, II)
1987 Stal Mielec ( 0:1, D, II)
1992 Boruta Zgierz ( 1:0, W, II)
1996 Orlęta Łuków ( 1:1, D, III)
1998 Wilga Garwolin ( 1:3, W, IV)
Marcin Popławski
2003 Polonia Przemyśl ( 0:1, W, III)
2004 Sokół Kolbuszowa Dolna ( 0:7, D, II)


(do góry)

LISTOPAD
2 1975 Dariusz Turkowski
1986 Górnik Wałbrzych ( 1:4, D, I)
Artur Brzozowski
3 1985 Widzew Łódź ( 0:2, D, I)
1991 Olimpia Poznań ( 1:1, D, I)
2001 Chełmianka Chełm ( 3:2, W, IV)
2002 Łada Biłgoraj ( 0:0, W, III)
4 1984 Radomiak Radom ( 0:3, W, I)
1989 Lech Poznań ( 0:4, W, I)
1990 Zagłębie Sosnowiec ( 2:1, W, I)
2006 Kinga Krasnystaw ( 2:4, W, III)
2007 Tur Turek ( 3:2, W, II)
5 1966 Sławomir Wójtowicz
1980 Bałtyk Gdynia ( 0:1, W, I)
1983 Pogoń Szczecin ( 1:0, D, I)
1989 Alicja Zabielska
1995 Cracovia Kraków ( 1:3, D, II)
Rafał Dębiński
2000 Start Krasnystaw ( 5:1, W, IV)
2005 Stal Stalowa Wola ( 0:0, W, III)
6 1988 Boruta Zgierz ( 5:0, D, II)
1994 Siarka Tarnobrzeg ( 0:1, D, II)
Wołodymyr Mozoluk
2002 Cracovia Kraków ( 1:4, D, III)
2004 Hutnik Kraków ( 1:2, W, III)
7 1982 Resovia Rzeszów ( 1:2, W, II)
1993 Avia Świdnik ( 1:1, D, II)
Grzegorz Sudół
2004 Górnik Łęczna ( 0:10, W, II)
2009 Flota Świnoujście ( 1:1, D, II)
Tytan Wisznice ( 1:5, W, III)
8 1977 Donatas Matusevicius
1981 Zagłębie Sosnowiec ( 4:1, D, I)
1987 Michał Zawadzki
Zagłębie Sosnowiec ( 2:0, W, II)
1992 Górnik Konin ( 0:0, D, II)
1997 Czarni Dęblin ( 2:1, D, III)
1999 Video Ciepielów ( 0:3, W, IV)
Mariusz Milcz
2003 Tomasovia Tomaszów Lubelski ( 2:0, D, III)
Bartosz Ukalski
2005 Sokół Kolbuszowa Dolna ( 1:3, D, III)
9 1985 Górnik Zabrze ( 1:1, W, I)
1986 Zagłębie Lubin ( 0:0, W, I)
1998 Rol-Mot Video Ciepielów ( 1:0, D, IV)
Sebastian Skrzypek
2002 Unia Tarnów ( 0:1, W, III)
2008 Górnik Łęczna ( 0:0, D, II)
10 2007 Piast Gliwice ( 1:1, D, II)
11 1980 Joanna Paprocka
1984 Lechia Gdańsk ( 0:0, D, I)
1993 ŁKS Łódź ( 2:3 po dogrywce (2:2), D, PP)
1995 Świt Nowy Dwór Mazowiecki ( 1:2, W, II)
1998 Pogoń Siedlce ( 3:1, W, IV)
1999 Czarni-Orlęta Dęblin ( 4:0, D, IV)
2001 Avia Świdnik ( 1:1, D, IV)
2004 Wierna Małogoszcz ( 2:0, D, III)
2005 Wisła II Kraków ( 1:1, D, III)
2006 Górnik Łęczna ( 0:8, N, PP)
2009 Warta Poznań ( 0:2, W, II)
Dystans Niedźwiada ( 3:0, D, III)
12 1983 Wisła Kraków ( 0:0, W, I)
2005 Hetman Zamość ( 3:2, W, III)
13 1994 Radomiak Radom ( 3:0, W, II)
2000 Wisła PBP Puławy ( 4:4, D, IV)
14 1982 Polonia Warszawa ( 2:0, D, II)
1987 Gwardia Szczytno ( 2:0, D, II)
1994 Karpaty Krosno ( 2:1, W, II)
2008 Widzew Łódź ( 0:1, W, II)
2009 Hetman Zamość ( 9:0, W, III)
15 1980 Wisła Kraków ( 1:5, D, I)
1992 Błękitni Kielce ( 0:1, W, II)
16 1991 Legia Warszawa ( 0:1, W, I)
18 1984 Widzew Łódź ( 0:2, W, I)
1987 Pogoń Siedlce ( 0:1, W, PP)
1989 Stal Mielec ( 0:0, D, I)
2000 Stal Kraśnik ( 2:0, D, IV)
2001 Lublinianka Lublin ( 6:1, D, IV)
19 1983 Wisła Kraków ( 2:4, W, PP)
20 1986 Adrian Sadowski
1990 Zawisza Bydogszcz ( 0:2 po dogrywce (0:0), W, PP)
Dariusz Oleszczuk (PP)
1994 GKS Bełchatów ( 0:0, D, II)
Michał Wieleba
21 1979 Piotr Skrzypczyński
1984 Legia Warszawa ( 0:2, D, PP)
22 1971 Piotr Jaroszyński
1981 Ruch Chorzów ( 0:3, W, I)
1992 Hutnik Warszawa ( 3:0, D, II)
23 1980 Ruch Chorzów ( 0:2, W, I)
1986 Górnik Zabrze ( 0:3, D, I)
Piotr Stopyra
1991 Zagłębie Sosnowiec ( 1:1, D, I)
24 1960 Mirosław Car
1985 Lechia Gdańsk ( 3:1, D, I)
2001 Wisła PBP Puławy ( 6:1, W, IV)
25 1961 Jerzy Matys
1981 Avia Świdnik ( 1:1 po dogrywce (k. 6:5), W, PP)
1984 GKS Katowice ( 3:1, D, I)
1989 Górnik Zabrze ( 0:2, W, I)
26 1976 Robert Chmura
1980 Dawid Dłoniak
28 1981 ŁKS Łódź ( 2:0, D, I)


(do góry)

GRUDZIEŃ
5 1981 Arka Gdynia ( 0:3, D, PP)
6 1955 Andrzej Rejman
7 1951 Jerzy Jagiełło
8 1985 Grzegorz Szymanek
9 1984 Kamil Witkowski
10 1973 Robert Mioduszewski
13 1985 Agnieszka Małaj
14 1962 Sławomir Wałowski
1991 Weronika Klimek
18 1966 Leszek Pisz
19 1994 Kamila Krzeszowska
25 1976 Grzegorz Furman
26 1979 Mariusz Barzycki
27 1968 Grzegorz Jachacz
30 1976 Marcin Luty
31 1970 Sylwester Kulawik
1973 Paweł Bugała