Uwagi do poszczególnych sezonów

Uwaga ogólna: w przypadku meczów zweryfikowanych jako walkower uwględniane są zarówno występy, jak i kartki oraz bramki.
Sezon 1986-1987 Wiosenny mecz z Górnikiem Wałbrzych odbył się 7 czerwca, jednak uzyskany wynik (4:0 dla Górnika) i przebieg meczu wzbudziły podejrzenia o ustawienie rezultatu. W związku z tym mecz powtórzono 24 czerwca, wcześniejszy uznając za niebyły. Tak też potraktowany jest ten mecz w statystykach. Dla porządku - skład Motoru z anulowanego spotkania: Karwat, Fiuta, Żuchnik, Slipiko, Góra, Kuraś, Jasina, Jaworski (61' Stopyra), Kudyba, Szczepański (68' Gładysiewicz), Szaniawski
Sezon 1990-1991 W meczu ze Stalą Mielec J. Zych strzelił dwie bramki. Niektóre źródła traktują bramkę samobójczą dla Motoru również jako gol autorstwa Zycha.
Sezon 1992-1993 W meczu ze Stalą Rzeszów jedyną bramkę dla Motoru zdobył G. Komor i tak zostało to uwzględnione na stronie. Niektóre źródła podają jednak jako strzelca J. Deca.
Sezon 1993-1994 S. Michajłow otrzymał 7 żółtych kartek, jednak brak jest informacji o dwu meczach, w których został on upomniany. W danych sezonu uwzględniono 5 kartek, ale w metryczce zawodnika - 7.
Sezon 1995-1996 W meczu (rozgrywanym w Lublinie) z Jagiellonią Białystok wystąpił K. Kufrejski, który powinien pauzować za kartki. PZPN nie zweryfikował jednak wyniku, uznając, że zmiana ta (dokonana w 85. minucie) nie miała wpływu na wynik spotkania. Dlatego też Kufrejski ma ten występ uwzględniony w statystykach.
Sezon 1997-1998 Drużyna Bucovii Bukowa wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Mecze z jej udziałem zostały uznane za niebyłe. W związku z tym w statystykach nie są uwzględnione zdobyte bramki (Motor wygrał 2:1 po bramkach Jakubczaka w 4 i Ryczka w 83 minucie), występy oraz kartki uzyskane w tych meczach. Skład Motoru z tego meczu: Mroczek, Kasperek, Gutek, R. Brzozowski, Kamiński, Jakubczak, Luty (70' Sokołowski), Ryczek, Piłat (60' Krzyśków), Łucka, Kufrejski
Sezon 2006-2007 (kobiety) Drużyna Włodawianki Włodawa wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Mecze z jej udziałem zostały uznane za niebyłe, zgodnie z obowiązującym regulaminem (w lidze kobiecej wyniki były zachowywane jedynie wtedy, gdy wycofana drużyna rozegrała 50% spotkań + 1). W związku z tym w statystykach nie są uwzględnione zdobyte bramki (Motor wygrał aż 8:0 po 4 bramkach Kiedrzynek, 3 Goleń i jednej Bartnik), występy oraz kartki uzyskane w tych meczach. Skład Motoru z tego meczu: Klimek, Grabczuk, Krawczyk, Goleń, Kowalczyk (67' Niewielska), Lech, Mazurek (80' Bryndza), Majcher, Kiedrzynek, Olech, Bartnik. Żółtą kartką upomniana została Grabczuk.
Sezon 2007-2008 W meczu z Turem Turek (04.11.2007) Falisiewicz i Lenart zostali ukarani kartkami, mimo iż nie grali w spotkaniu (upomnienia otrzymali za wbiegnięcie na boisko po zdobyciu bramki przez Motor).
Sezon 2008-2009 Drużyna Kmity Zabierzów wycofała się po rozegraniu dwu spotkań rundy wiosennej. Mecz Motoru z Kmitą nie odbył się, a lublinianom został przyznany walkower.